Personalizacja – SUNPOL ENERGY

Oferta

HomePersonalizacja

Wybierz idealną opcję dla siebie!

Posiadamy szeroką gamę rozwiązań do każdego segmentu odbiorców.

Dla domu

Dla firmy

Dla rolnika

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE DLA DOMU

Wyobraź sobie, że dostając rachunek za prąd widzisz na nim kwotę kilku lub kilkunastu złotych. Optymistyczny scenariusz ale jak najbardziej realny bo takie rachunki właśnie otrzymują właściciele instalacji fotowoltaicznych. 

W praktyce decydując się na budowę domowej instalacji realnie oszczędzasz kilkaset złotych miesięcznie oraz nie interesują Cię co roczne podwyżki cen energii co przekłada się na jeszcze większe oszczędności z każdym kolejnym rokiem.

Koszt instalacji jest oczywiście ściśle związany z jej wielkością oraz rodzajem zastosowanych komponentów. Warto wiedzieć, że finalna cena fotowoltaiki zawsze okazuję się mniejsza za sprawą aktualnie dostępnych dofinansowań.

Chcesz wiedzieć jaki będzie koszt twojej instalacji oraz z których dofinansowań możesz skorzystać? 

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szczegółowe informacje.

Co dzięki temu zyskujesz?

FOTOWOLTAIKA DLA FIRM

W przypadku firm koszty związane z wydatkami na energię elektryczną to często zdecydowana większość całkowitych kosztów. Nie dziwi zatem fakt, że przedsiębiorcy jak tylko mogą próbują te wydatki redukować.

Jedyny pewny i skuteczny sposób to budowa własnej instalacji fotowoltaicznej na dachu przedsiębiorstwa lub gruncie wokół. 

Dzięki możliwości odsprzedaży nadwyżki wyprodukowanego prądu możemy nie tylko zaoszczędzić ale i zacząć zarabiać powiększając tym samym dochody firmy.

Jesteś zainteresowany lecz nie do końca wiesz jak to działa w praktyce?

Wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami telefonicznie a przedstawimy ci pełną spersonalizowaną ofertę oraz korzyści z posiadania fotowoltaiki w przedsiębiorstwie.

Co dzięki temu zyskujesz?

ROLNIKU, OSZCZĘDZAJ Z FOTOWOLTAIKĄ

Główny powód dla których gospodarstwa rolne decydują się na fotowoltaike jest dokładnie ten sam jak w przypadku gospodarstw domowych oraz przedsiębiorstw. Słowa klucz to oszczędność oraz niezależność energetyczna.

Kolejnym ważnym aspektem jest utrzymanie ciągłości w dostawie prądu który jest niezbędny do prawidłowej pracy gospodarstwa.

Dodatkowo rolnicy decydujący się na budowę instalacji fotowoltaicznej mogą liczyć na dofinansowania oraz zwolnienia dzięki czemu własna elektrownia staje się jeszcze bardziej opłacalna i warta uwagi.

Co dzięki temu zyskujesz?

Napisz do nas!

Skontaktuj się z nami już dziś i zobacz ile zaoszczędzisz korzystając z naszych rozwiązań

Shopping Basket